ID: Slaptažodis:

Privatumo politika

Asmeninės informacijos naudojimas


Mūsų interneto serveris automatiškai atpažįsta tik lankytojo domeno vardą, bet ne elektroninio pašto adresą (jei įmanoma).


Mes išsaugome lankytojo domeno vardą ir elektroninio pašto adresą, elektroninio pašto adresus tų, kurie rašo į mūsų skelbimų lentą, e. pašto adresus tų, kurie bendrauja su mumis elektroniniu paštu, taip pat informaciją, savanoriškai pateiktą vartotojo, pavyzdžiui, sutarčių duomenis, tyrimų informaciją ir / arba svetainės registracijos duomenis.


Informacija, kurią mes renkame, yra naudojama pagerinti mūsų interneto svetainės turinį, pritaikyti turinį ir / arba išdėstymą mūsų kiekvienam lankytojui individualiai, pranešti vartotojams apie atnaujinimus mūsų svetainėje, susisiekti su vartotojais rinkodaros tikslais. Informaciją atskleisti galime, kai privalome tai padaryti, pavyzdžiui, Vyriausybinės institucijos, atliekančios tyrimą, prašymu, kad patikrintų, ar mūsų politika sutinka su taisyklėmis ir įstatymais. Informacija taip pat yra renkama siekiant apsisaugoti nuo piktnaudžiavimo arba neteisėto naudojimo mūsų interneto svetainėje.


Jei nenorite gauti elektroninio pašto nuo mūsų ateityje, prašome pranešti mums elektroniniu paštu nurodytu adresu.


Jei mums davėte savo pašto adresą, Jūs galite gauti periodinį paštą iš mūsų apie naujus produktus, paslaugas ir numatomus įvykius, tokius kaip profilaktikos. Jei nenorite gauti tokių laiškų, praneškite mums elektroniniu paštu arba paskambinę mums aukščiau nurodytu numeriu.


Visuomet prašome pateikti mums savo tikslų pavadinimą, adresą ir kitus duomenis. Mes nesidalijame jokia informacija su kitomis organizacijomis. Mes nesidalijame informacija su reklamos bendrovėms.


Kartkartėmis mes galime naudoti kliento informaciją naujoms, nenumatytoms reikmėms, kurios nėra atskleistos mūsų privatumo pranešime. Jeigu mūsų informavimo praktika keisis, tam tikru metu ateityje mes susisieksime su Jumis ir pranešime Jums apie politikos pokyčius bei suteiksime Jums galimybę nedalyvauti naujuose procesuose.


Klientai gali užkirsti kelią tam, kad jų informacija nebūtų naudojama kitiems tikslams nei tiems, dėl kurių ji buvo iš pradžių surinkta. Tam reikia parašyti elektroniniu paštu mums aukščiau nurodytu adresu.


Paprašius mes teikiame svetainės lankytojams galimybę susipažinti su visa informacija, kurią mes turime apie juos.


Lankytojai gali sužinoti šią informaciją parašę mums aukščiau nurodytu adresu.


Lankytojai gali pataisyti šią informaciją nusiųsdami mums elektroninį laišką nurodytu adresu.


Kai mes perduodame ir gauname tam tikrų rūšių slaptą ar saugotiną informaciją, pavyzdžiui, finansinę ar informaciją apie sveikatą, mes peradresuojame lankytojus į saugų serverį ir pranešame lankytojams lange svetainėje. Mes siekiame apsaugoti duomenis nuo praradimo, netinkamo informacijos, kurią mes surinkome Jums mūsų svetainėje, pakeitimo.


Slapukai


Mes galime įrašyti privačius duomenis (paprastai vadinamus cookie) į Jūsų kompiuterį, kai Jūs lankotės mūsų svetainėje.


Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų žinias apie naudojimąsi mūsų svetaine ir padėti mums nustatyti, kaip gerai mūsų svetainė veikia. Mes taip pat naudojame slapukus įrašyti sesijos informaciją, pavyzdžiui, svetainės spalvą arba objektus, kuriuos vartotojai įtraukia į savo krepšelį.


Informacija, kurią mes galime rinkti naudojant slapukus, yra specifinė kompiuterio informacija ir neapima asmeninės Jūsų informacijos. Mes galime rinkti informaciją, pavyzdžiui, IP adresą, apsilankymo datą ir laiką. Tokiu būdu galime nustatyti, ar svetainės puslapiai buvo pristatyti greitai ir sėkmingai.


Šios informacijos naudojimas leidžia mums pagerinti mūsų svetainę ir naršymą joje.


Galite pašalinti savo slapukus arba išjungti šią informaciją pakeitę nustatymus savo kompiuteryje (kaip tai padaryti, turi būti nurodyta naršyklės pagalboje). Jei išjungsite šios informacijos teikimą, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis.


Vizitas į kitas svetaines


Ši politika taikoma acta.lt. Tačiau kitos svetainės gali turėti savo privatumo politiką, kurios skiriasi nuo šios. Jei lankotės kitose svetainėse, patikrinkite tos svetainės privatumo politiką.


Mes negalime būti atsakingi už privatumo politiką ir praktiką kitose interneto svetainėse, net jei:


  • Jūs prisijungėte prie trečiosios šalies svetainės nuorodos iš mūsų svetainės, arba

  • Jūs į mūsų svetainę patekote iš trečiosios šalies svetainės.


Mes rekomenduojame patikrinti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, politiką ir susisiekti su konkrečios svetainės administratoriumi ar valdytoju, jeigu turite pastabų ar klausimų.


Jei manote, kad ši svetainė nesilaiko deklaruotos politikos, galite susisiekti su mumis aukščiau nurodytu adresu arba telefono numeriu.

Pagrindinis | Paslaugos | Registracija | Pagalba | Apie mus
© 2006-2009 UAB "Internetas Vilniuje". Visos teisės saugomos. Autoriai ir kontaktai. Privatumo politika. Atsakomybės apribojimas.